Blog

en-sik-tabela-cesitleri-1

Tabelalar firmaların ve ürünlerin tanıtımını sağlamak amaçlı yapılan tasarımlardan oluşmaktadır. İşbirliği yapacak ve ürünü alacak kişilere sunduğunuz hizmet için en şık tabela çeşitleri kullanarak göz aşinalığı oluşturmalısınız. Böylelikle insanların zihinlerinde yer edinirsiniz ve sizin tabelanızı her gördüklerinde bir tanıdıklık oluşur. Bu konuda sizin isteklerinizi Bolat Reklam büyük bir memnuniyetle karşılayacaktır.

Tabela çeşitleri, reklamını yapılan firma ve ürün gibi birçok alana hitap ederek müşteri çekme özelliğine sahiptir. İstediğini tabela tasarımı, yaptığınız işi ortaya koyacak bir slogan niteliğinde olmalıdır. Kaliteli, özgün ve akılda kalıcı bir tasarım olması sizleri her daim ön plana çıkaracaktır.

Şirketinizi, ürününüzü, mağaza ve çeşitli pek çok alanda kullanılan tabela modelleri sizleri yansıtacak özgünlükte ve kalitede olmalıdır. Tercih edeceğiniz tabelada kullanılan malzemelerin sağlam ve kaliteli olması son derece önemlidir. Yeni olmasına rağmen ışıkları hemen arıza gösteren, kırılan ve renklerini kaybeden tabelalar hoş durmayacaktır.

Kalitesinde ve kullanılan malzemede eksiklik olan en şık tabela çeşitleri bile uzun süreli kullanımlara ne yazık ki dayanamamaktadır. Çeşitli dış etkenler olan yağmur, rüzgâr ve güneş ışığı gibi doğal faktörlerin tabelanıza zarar vermesi sizleri ekstra bir masrafa sokacaktır. Üstelik bu durum sizin temsil edilen firma ve ürünün de statüsünü zedeleyebilmektedir.

Sektörde en şık tabela çeşitleri içerisinde yer alan ışıklı tabela çeşitleri günümüzde artık her alanda tercih edilmektedir. Son dönemlerde gelişen teknoloji ile ışıklı sistemler oldukça önem kazanmış durumda. Göze hitap eden unsurların ışıklı olması da akılda kalıcılık açısından tercih edilmektedir. Yazı ve logo arkasındaki ışıklar sayesinde tabelalar insanları kendini çekmektedir.

Tabelanızda yer alan yazıların rahat bir şekilde okunabilmesi için modern aydınlatma sistemleri ile sizlere en iyi hizmeti sunmayı hedefledik. Bolat Reklam olarak günün her zamanında tabelanıza çevreden yansıyan ışıklara karşı aydınlık bir görünüm hizmeti sunuyoruz.

Işıklı Tabela Çeşitleri

Ön ve arka yüzeylerinde aydınlatma sistemi yerleştirilen bu ışıklı tabela çeşitleri, özellikle özel firmaların, lüks mağazaların, alışveriş merkezlerinin ve kişiye özel tanıtımlar için tercih edilmektedir.  En şık tabela çeşitleri olan ışıklı tabelalar folyo, vinil ya da pleksi maddelerinin üzerine baskı olarak yapılmaktadır. Böylelikle ışık daha net bir şekilde göze çarpmaktadır.

Dükkân tabela tasarımları, ofis tabelaları ve özel tabelalar en ince ayrıntısına kadar kalite gerektirmektedir. Bu kalite sayesinde müşterilerinizin ve rakiplerinizin gözü hep üzerinizde olacak. Böylelikle sizler de kendi kulvarınızı bir üst seviyeye taşımış olacaksınız.

Bolat Reklam olarak led, florasan veya ampul tasarımlı aydınlatma seçenekleri ile müşterilere en güzel ve en modern ışıklı tabela sunumu sağlanmaktadır.

Florasan Işıklı Tabelalar

Florasan ışıklı tabelalar çok şık bir görünüm sunmasına rağmen birçok firma kullandığı malzemeden kaynaklı fatura maliyeti olarak oldukça kabarık bir meblağ sunmaktadır. Bu konuda Bolat Reklam bütün olanakları düşünür ve uygun fiyatlandırma seçenekleri sunar.

Led Işıklı Tabelalar

Uzun ömürlü aydınlatma tercihi sunan led ışıklı tabelalar, dayanıklı ve film kalitesi olarak da son derece uygundur. Bolat Reklam teknolojiye ayak uydurması ve modern tasarımlar sunmasıyla karşılaşacağınız fatura maliyetini en az seviyeye indirme çabasına girmiştir. Bu sayede uzman ve deneyimli kişilerden oluşan gözde bir firma haline gelmiştir.

Banko Arkası Tabela

Kurumsal reklam nesnelerinden olan banko arkası tabela ofis içerisindeki iç mekân tasarımlarında kullanıldığı gibi fuar stantlarının arkasında da yerini almaktadır. En şık tabela çeşitleri olarak karşımıza çıkan banko arkası tabelalar pek çok iş yerinde ve lokantalarda kullanılmaktadır.

Müşterilere göz zevki sunmak adına bekleme odalarında, toplantı odalarında ve müşteri karşılama banko duvarlarında bu ışıklı tabela çeşitlerini görmek mümkün.

 

 

 

 

Call Now Button